Umenie, šport a rekreácia
FK Kechnec
Činnosti športových klubov
- Sídlo
- Kechnec
- Od roku
- 2009
- IČO
- 42 109 531
FK Kechnec
Občianske združenie
- Sídlo
- 044 58 Kechnec
- Na trhu od
- 10. augusta 2009
- IČO
- 42 109 531
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Organizácia v číslach
- 17
- rokov na trhu
- 2009
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte FK Kechnec
FK Kechnec sídli na adrese 044 58 Kechnec. Zapísaná je od 10. augusta 2009 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad kluby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- FK Kechnec
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 42 109 531
- DIČ
- 2022957387
- Dátum vzniku
- 10. augusta 2009
- Sídlo
- 044 58 Kechnec
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-34091
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa FK Kechnec zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Kluby
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli FK Kechnec?
Sídlo je na adrese 044 58 Kechnec.
Čím sa FK Kechnec zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kluby.
Aké je IČO – FK Kechnec?
IČO je 42 109 531, DIČ 2022957387.
Kedy vznikla FK Kechnec?
Vznik: 10. augusta 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.